Seminarium naukowe z okazji 10 rocznicy śmierci profesora Wiesława Maciaszka
piątek, 30 listopada 2012 09:15

We wtorek 29 listopada 2012 odbyło się seminarium naukowe poświęcone pracy naukowej prof. dr hab Wiesława Maciaszka. Organizatorem spotkania była Katedra Gleboznawstwa Leśnego. W seminarium wzięła udział przybyła rodzina profesora Maciaszka oraz licznie zgromadzona społeczność naszego Uniwersytetu. Po części referatowej zaproszeni goście mogli zwiedzić Centrum Edukacji Gleboznawczej- Muzeum Gleb oraz Laboratorium Geochemii Środowiska Leśnego i Terenów Przeznaczonych do Rekultywacji. Ostatnią częścią było spotkanie pracowników Katedry Gleboznawstwa Leśnego z rodziną Profesora co było doskonałą okazją to wspominania prof. Wiesława Maciaszka.

Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć z tej uroczystości.

{gallery}seminarium maciaszek{/gallery}