Zwiedzanie

Zajęcia w Centrum Edukacji Gleboznawczej – Muzeum Gleb są odpłatne.

Opłata za lekcję muzealną wynosi 150 zł (opłata za lekcję dla grupy 30 osobowej - zmienna w zależności od ilości osób).

Lekcja trwa 60 minut, istnieje możliwość opłacenia dowolnej liczy godzin lekcyjnych. Zajęcia prowadzą pracownicy Uniwersytetu Rolniczego i osoby zaproszone. W celu rezerwacji lekcji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 12 6625391 lub 501643228 oraz mailowo Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Studenci Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie zwolnieni są z opłat.

W ciągu roku będzie odbywało się zwiedzanie indywidualne bezpłatne. Informacja o terminach i godzinach tej możliwości zwiedzania Centrum Edukacji Gleboznawczej - Muzeum Gleb, będzie umieszcza na stronie internetowej oraz Facebooku.

Dojazd z Dworca Głównego PKP w Krakowie  z przystanku „Dworzec Główny Zachód (Galeria Krakowska)” liniami autobusowymi  105 oraz 129 do przystanku „Uniwersytet Rolniczy” na Alei 29 Listopada.

Rozmieszczenie parkingów:                                                                      Schemat budynku Wydziału Leśnego: